We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Visualiseer je eigen droomvloer in één van jouw kamers met onze ruimtedesigner.
Eiken Favo brunet
1751346
Harmonia landhuisvloer Authentico Lakafwerking extra mat
€ 202,99 / m²
kartons 0 beschikbaar Parador
| Dimensie | 2,200 x 185 x 13 mm |
| Plankformaat | Landhuisvloer |
| Sortering | Natur |
| Voegbeeld | 4-zijdige V-voeg |
| Oppervlakteafwerking | Lakafwerking extra mat |
| Slijtlaag | 3,6 mm |
Aanbevolen plint : Uni wit/Roestvrij staalKlik om te bekijken
Produktbeschrijving
Een duidelijk legpatroon en een opvallende houtstructuur kenmerkenParador parket Eiken Favo brunet uit de productserieHarmonia als stijlvolle keuze voor veeleisende woonconcepten. Hetroyale landhuisplankformaat van 2200 x 185 x 13 mm brengt rust in deruimte en benadrukt op elegante wijze de natuurlijke lengte van deplanken. Het brunet eiken decor presenteert zich in diepe brunet-tintenen geeft de vloer een expressief en tegelijkertijd gezellig effect. Hetgelakte, extramatte oppervlak beschermt het parket betrouwbaar tegendagelijkse slijtage en behoudt daarbij de authentieke uitstraling en eenaangenaam mat gevoel. Door de rondomlopende 4-zijdige V-voeg wordtelke plank duidelijk gedefinieerd, waardoor diepte en structuur in hettotaalbeeld ontstaan. Een ambachtelijk ogend oppervlakte-effectontstaat dankzij de innovatieve SurfaceONE™-technologie, die de nerfvan het eikenhout voelbaar ondersteunt. Als duurzame parketvloer isEiken Favo brunet geschikt voor vloerverwarming en draagthet bij aan een comfortabel binnenklimaat. De kwaliteitseisen wordenaangevuld met duurzame aspecten, aangezien het hout afkomstig is uitverantwoord bosbeheer en een langdurig, grondstofbesparend gebruikmogelijk maakt.
Onze vloeren kenmerken zich door vele individuele productvoordelen die u houvast bieden bij de keuze van uw favoriete product.
Productstructuur
- Hoogwaardige massiefhouten toplaag, veredeld met de SurfaceONE™-technologie voor een karakteristiek oppervlak.
- De massieve naaldhouten tussenlaag zorgt voor een uitstekende dimensionale stabiliteit, zelfs onder de hoogste belastingen.
- Het intelligente kliksysteem helpt bij een snelle installatie en zorgt voor een veilige en precies passende verbindingsstabiliteit.
- De vurenhouten rug ondersteunt de hoge dimensionale stabiliteit van elke afzonderlijke plank.
Installatie
De juiste installatie
Hier vind je alle tips en tricks waarmee je je vloer eenvoudig kunt leggen.
Lees meer Technische details
| Categorie | Parket |
| Serie | Harmonia |
| Dimensie | 2,200 x 185 x 13 mm |
| Plankformaat | Landhuisvloer |
| Oppervlakteafwerking | Lakafwerking extra mat |
| Voegbeeld | 4-zijdige V-voeg |
| Sortering | Natur |
| Producteigenschappen | Automatic-Click-Systeem, Duurzaam en maatvast, Maatvast, Vloerverwarming /-koeling, Geschikt voor licht oneffen ondergronden, Stil en warm aan de voeten, Geschikt voor alledaags gebruik en onderhoudsvriendelijk, Gezond om op te wonen, 25 jaar garantie, Commerciële garantie 10 jaar, Innovatieve SurfaceONE™-technologie voor oppervlakken met een ambachtelijke uitstraling , Uniek karakter |
| Slijtlaag | 3,6 mm |
| Click mechanisme | Allround-Click®-System |
| Type hout & decor | Eiken |
| Kleur | bruin |
| Oppervlaktestructuur | Authentico |
| Graad van hardheid | hard |
| m² per Carton | 3,663 |
| Categorie Decor | Hout |
| Beschikbaarheid | Beschikbaar |
Certificaten
Downloads
Catalogus
Technische fiche
Raadgever






























