We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Visualiseer je eigen droomvloer in één van jouw kamers met onze ruimtedesigner.
Eiken Malbec natuur
1748908
Classic 3025 scheepsvloer 3-stroken Lakafwerking mat
€ 70,99 / m²
Parador
| Dimensie | 2,200 x 185 x 13 mm |
| Plankformaat | Scheepsvloer 3 stroken |
| Sortering | Rustikal |
| Voegbeeld | Zonder afschuining |
| Oppervlakteafwerking | Lakafwerking mat |
| Slijtlaag | 2,5 mm |
Aanbevolen plint : Eiken E040Klik om te bekijken
Produktbeschrijving
Parador parket Eiken Malbec natuur scheepsvloer 3-stroken uit de productlijn Classic 3025 biedt een breed scala aan ontwerpmogelijkheden voor mensen met hoge eisen aan design en kwaliteit. De vloer in klassiek design met de oppervlakteafwerking lakafwerking mat är en stilfull grund vid gestaltningen av bostadsrum. De Rustikal sortering oogt bijzonder origineel door zijn knoestige uitstraling, het kenmerkende kleurenspel en de heldere nerving. Het ontwerp van de planken is afschuiningsloos, zodat de planken zonder herkenbare spleten met elkaar in verbinding staan en er een uniform en harmonieus legbeeld ontstaat. Parador Parket Eiken Malbec natuur uit de productlijn Classic 3025 is als scheepsvloer 3-stroken in het formaat 2200 x 185 x 13 mm verkrijgbaar. Parador parket Classic 3025 is compromisloos in kwaliteit en beschikt over een rondomlopende lamellen- en toplaagimpregnering. De toplaag is 2,5 mm hoog. Deze parketvloer is geschikt voor het leggen op vloerverwarming en vloerkoeling. Hij is eenvoudig en veilig te leggen dankzij een automatisch kliksysteem met langs- en kopsekantvergrendeling. Op deze vloer geldt een fabrieksgarantie (volgens de Parador garantievoorwaarden) van 25 jaar. Er wordt voornamelijk hout uit duurzaam beheerde bronnen gebruikt voor de productie van door Parador vervaardigde parketvloeren in de productlijn Classic 3025. Parador parket is meerdere keren gecertificeerd.
Onze vloeren kenmerken zich door vele individuele productvoordelen die u houvast bieden bij de keuze van uw favoriete product.
Productstructuur
- De toplaag van hoogwaardig massief hout geeft het parket zijn karakteristieke en unieke oppervlak.
- De massieve naaldhouten tussenlaag zorgt voor een uitstekende dimensionale stabiliteit, zelfs onder de hoogste belastingen.
- Het intelligente kliksysteem helpt bij een snelle installatie en zorgt voor een veilige en precies passende verbindingsstabiliteit.
- De vurenhouten rug ondersteunt de hoge dimensionale stabiliteit van elke afzonderlijke plank.
Installatie
De juiste installatie
Hier vind je alle tips en tricks waarmee je je vloer eenvoudig kunt leggen.
Lees meer Technische details
| Categorie | Parket |
| Serie | Classic 3025 |
| Dimensie | 2,200 x 185 x 13 mm |
| Plankformaat | Scheepsvloer 3 stroken |
| Oppervlakteafwerking | Lakafwerking mat |
| Voegbeeld | Zonder afschuining |
| Sortering | Rustikal |
| Producteigenschappen | Automatic-Click-Systeem, Duurzaam en maatvast, Maatvast, Vloerverwarming /-koeling, Geschikt voor licht oneffen ondergronden, Stil en warm aan de voeten, Geschikt voor alledaags gebruik en onderhoudsvriendelijk, Gezond om op te wonen, 25 jaar garantie, Commerciële garantie 10 jaar |
| Slijtlaag | 2,5 mm |
| Click mechanisme | Allround-Click®-System |
| Type hout & decor | Eiken |
| Kleur | lichtbruin |
| Graad van hardheid | hard |
| m² per Carton | 3,663 |
| Categorie Decor | Hout |
Certificaten
Downloads
Catalogus
Technische fiche
Raadgever





















