We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Visualiseer je eigen droomvloer in één van jouw kamers met onze ruimtedesigner.
Eiken Sensus acorn
1751345
Harmonia landhuisvloer Authentico Lakafwerking extra mat
€ 166,99 / m²
Parador
| Dimensie | 2,200 x 185 x 13 mm |
| Plankformaat | Landhuisvloer |
| Sortering | Character |
| Voegbeeld | 4-zijdige mini design vellingkant |
| Oppervlakteafwerking | Lakafwerking extra mat |
| Slijtlaag | 3,6 mm |
Aanbevolen plint : Uni wit/Roestvrij staalKlik om te bekijken
Produktbeschrijving
Met zijn verfijnde uitstraling brengt Parador parket Eiken Sensus acorn uit de productserie Harmonia natuurlijke warmte en eenrustige elegantie in veeleisende woonruimtes. Het acorn eiken decorheeft zachte acorn-tinten en zorgt voor een huiselijke sfeerdie harmonieus past bij verschillende interieurstijlen. Het klassiekelandhuisplankformaat van 2200 x 185 x 13 mm zorgt voor een royaal,gelijkmatig legpatroon dat structuur geeft en de natuurlijke lengte van deplanken benadrukt. Het gelakte, extramatte oppervlak beschermt hetparket betrouwbaar in het dagelijks gebruik, vermindert lichtreflecties enbehoudt tegelijkertijd de authentieke houtlook met een aangenaamnatuurlijk gevoel. Een bijzonder fijn voegbeeld ontstaat door derondomlopende 4-zijdige mini-designafschuining, die elke plank subtielcontouren geeft en de vloer een elegante, moderne uitstraling geeft.De hoogwaardige totaalindruk wordt ondersteund door de innovatieveSurfaceONE™-technologie, die een ambachtelijk ogendeoppervlaktestructuur creëert en de nerf voelbaar accentueert. Alsduurzame parketvloer is Eiche Sensus acorn geschikt voorvloerverwarming en biedt het een hoog wooncomfort. Tegelijkertijd voldoetdeze vloer aan hoge duurzaamheidseisen, omdat hij is gemaakt vanverantwoord gewonnen hout en door zijn kwaliteit eengrondstofbesparende,toekomstbestendige oplossing voor stijlvol wonen
Onze vloeren kenmerken zich door vele individuele productvoordelen die u houvast bieden bij de keuze van uw favoriete product.
Productstructuur
- Hoogwaardige massiefhouten toplaag, veredeld met de SurfaceONE™-technologie voor een karakteristiek oppervlak.
- De massieve naaldhouten tussenlaag zorgt voor een uitstekende dimensionale stabiliteit, zelfs onder de hoogste belastingen.
- Het intelligente kliksysteem helpt bij een snelle installatie en zorgt voor een veilige en precies passende verbindingsstabiliteit.
- De vurenhouten rug ondersteunt de hoge dimensionale stabiliteit van elke afzonderlijke plank.
Installatie
De juiste installatie
Hier vind je alle tips en tricks waarmee je je vloer eenvoudig kunt leggen.
Lees meer Technische details
| Categorie | Parket |
| Serie | Harmonia |
| Dimensie | 2,200 x 185 x 13 mm |
| Plankformaat | Landhuisvloer |
| Oppervlakteafwerking | Lakafwerking extra mat |
| Voegbeeld | 4-zijdige mini design vellingkant |
| Sortering | Character |
| Producteigenschappen | Automatic-Click-Systeem, Duurzaam en maatvast, Maatvast, Vloerverwarming /-koeling, Geschikt voor licht oneffen ondergronden, Stil en warm aan de voeten, Geschikt voor alledaags gebruik en onderhoudsvriendelijk, Gezond om op te wonen, 25 jaar garantie, Commerciële garantie 10 jaar, Innovatieve SurfaceONE™-technologie voor oppervlakken met een ambachtelijke uitstraling , Uniek karakter |
| Slijtlaag | 3,6 mm |
| Click mechanisme | Allround-Click®-System |
| Type hout & decor | Eiken |
| Kleur | bruin |
| Oppervlaktestructuur | Authentico |
| Graad van hardheid | hard |
| m² per Carton | 3,663 |
| Categorie Decor | Hout |
| Beschikbaarheid | Beschikbaar |
Certificaten
Downloads
Catalogus
Technische fiche
Raadgever






























