We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Visualiseer je eigen droomvloer in één van jouw kamers met onze ruimtedesigner.
Eiken Infinity natuur
1744607
Basic 5.3 landhuisvloer Levendige structuur
€ 55,99 / m²
Parador
| Dimensie | 1,209 x 225 x 5.3 mm |
| Plankformaat | Landhuisvloer |
| Type product | Vinyl met SPC-kernplaat |
| Oppervlaktestructuur | levendige structuur |
| Voegbeeld | 4-zijdige V-voeg |
| Slijtlaag | 0,3 mm |
Aanbevolen plint : Eiken D078Klik om te bekijken
Produktbeschrijving
Parador vinyl Eiken Infinity natuur landhuisvloer uit de productlijn Basic 5.3 komt met een bijzonder ongebruikelijk productdesign. De levendige structuur verleent de indruk van een echte en natuurlijke vloer, die ook het esthetische decor op een tastbare manier naar voren brengt. Deze structuur benadrukt elementen die typisch zijn voor hout zoals knoesten, vlammotieven en opvallende nerven. De vloer is rondom afgeschuind en creëert een authentieke totaalindruk. Hierdoor ontstaat een bijzondere sfeer die zorgt voor een mooi en gezellig huis. Parador vinyl Eiken Infinity natuur landhuisvloer is verkrijgbaar als landhuisvloer in het formaat 1209 x 225 x 5,3 mm.
Vinylvloeren van Parador zijn robuust, antibacterieel en eenvoudig te onderhouden. De elastische vloerbedekking is geschikt om over vloerverwarming te leggen. Dankzij zijn stijve en waterdichte SPC-kernplaat blijft Parador Vinyl Basic 5.3 maatvast en compenseert het kleine oneffenheden. Dankzij het Comfort-kliksysteem verloopt de installatie eenvoudig, veilig en nauwkeurig. De geïntegreerde impactgeluidisolatie en een tegenlaag versterken de toch al goede akoestiek van het oppervlak. Bij privégebruik geldt voor de designvloer met een plankdikte van 5,3 mm een levenslange (levensduur van de garantiegerechtigde) fabrieksgarantie (volgens de garantievoorwaarden van Parador).
Onze vloeren kenmerken zich door vele individuele productvoordelen die u houvast bieden bij de keuze van uw favoriete product.
Productstructuur
- De UV-coating beschermt de vloer tegen schadelijke UV-straling.
- De transparante vinyl slijtlaag verbetert de vloer en geeft hem zijn slijtvaste structuur.
- De bedrukte vinyl decoratielaag zorgt voor een schitterende, authentieke look.
- De stijve SPC-draaglaag maakt indruk met zijn bijzonder hoge dimensionale stabiliteit.
- Het kliksysteem garandeert een hoge uittreksterkte en verbindingsstabiliteit.
- De geïntegreerde akoestische tegendruk zorgt voor een verbeterde kamerakoestiek.
Installatie
De juiste installatie
Hier vind je alle tips en tricks waarmee je je vloer eenvoudig kunt leggen.
Lees meer Technische details
| Categorie | Vinyl |
| Serie | Basic 5.3 |
| Dimensie | 1,209 x 225 x 5.3 mm |
| Plankformaat | Landhuisvloer |
| Type product | Vinyl met SPC-kernplaat |
| Categorie Decor | Hout |
| Type hout & decor | Eiken |
| Oppervlaktestructuur | levendige structuur |
| Voegbeeld | 4-zijdige V-voeg |
| Producteigenschappen | Klikverbinding Comfort-Click, Maatvast, Vloerverwarming /-koeling, Geschikt voor licht oneffen ondergronden, Stil en warm aan de voeten, Duurzaam en onderhoudsvriendelijk, Robuust en onderhoudsvriendelijk, Antibacterieel en hygiënisch, Bijzonder stil en aangenaam loopgevoel, Voor veeleisende ruimtesituaties, Gezond om op te wonen, Lage opbouwhoogte, Waterbestendig, Commerciële garantie 5 jaar, Privé-garantie 15 jaar , Gebruiksklasse 23, Gebruiksklasse 31, Renovatievriendelijk (dun) |
| Slijtlaag | 0,3 mm |
| Click mechanisme | Comfort-Click |
| m² per Carton | 2,176 |
| Beschikbaarheid | Beschikbaar |
| Classificatie huishoudelijk gebruik | Gebruiksklasse 23 |
| Classificatie commerciële | Gebruiksklasse 31 |
| Waterbestendigheid | Waterdicht |
Certificaten
Downloads


























